Skip to main content

Drukarnia

Sitodruk

Posiadamy unikalne możliwości produkcyjne w zakresie sitodruku wielkoformatowego. Wieloletnie doświadczenie ludzi, stosowana technika i technologia dzięki nim opanowaliśmy do perfekcji dziedzinę druku rastrowego, dzięki czemu możemy przenieść efekt zdjęcia na nośniki tekstylne. Wykonujemy różnego rodzaju usługi sitodruku na zlecenie klienta. Druk nie ma już przed nam żadnych tajemnic. Podobno drukujemy najszerzej ze wszystkich! Jesteśmy w stanie przygotować sito (matryce drukarskie) w technie Jet Screen nawet do rozmiarów 3,5m x 6m! Wykorzystując metodę Jet Screen obraz druku wielkoformatowego jest wytwarzany w najnowszej technologii 256 dysz, przez transfer elektroniczny z komputera bezpośrednio na pokryte sito w doskonałej rozdzielczości 633×633 dpi.

Wykonujemy również ramy aluminiowe do matryc drukarskich w różnych formatach i przekrojach. Napinanie ram siatką drukarską również leży w naszych kompetencjach używamy do tego systemu Safar, który zapewnia optymalne napięcie siatki. Ale to co najważniejsze wykonujemy usługi naświetlania w technice CTS (computer to screen) dla różnych branż, m.in.: reklamowej, dekoracyjnej, szklarskiej, budowlanej. W metodzie sitodruku stawiamy na zlecenie indywidualne zadzwoń lub napisz i dowiedz się co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej marki.

Druk cyfrowy

Effect-System to specjalista w druku, również w druku cyfrowym na tkaninach naturalnych, typu: len, bawełna, bambus oraz wiskoza, maksymalna szerokość zadruku to aż 240 cm! Nowoczesna drukarka cyfrowa do tkanin naturalnych renomowanej marki Reggiani jest jedną z nielicznych dostępnych na polskim rynku. Wykorzystujemy oprogramowanie RIP, które steruje systemem, zapewniając wyjątkową jakość i powtarzalność wydruków, dzięki temu osiągamy natywną rozdzielczość druku 600 dpi. Ponadto drukujemy 200 mb w godzinę!

Zależy Ci na wysokiej jakości druku cyfrowego na tkaninach naturalnych? Zadzwoń lub napisz i dowiedz się co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej marki.

Studio graficzne

Studio graficzne jest to miejsce, gdzie proces drukarski się rozpoczyna. Nasz zespół specjalistów sprawdza poprawność projektów z wybraną metodą drukarską. Ponadto mogą przygotować projekt pod potrzeby Twojej marki. Ich wiedza i doświadczenie zapewni realizację Twoich projektów na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań, aby „effect” reklamy był zgodny z Twoimi oczekiwaniami i uwielbiamy ten moment kiedy grafika komputerowa staje się gotowym produktem reklamowym Twojej marki.